TEENUSED

Olenevalt sellest, kus hetkel asud oma väljakutse mõistmisel ja mõtestamisel 
sobivad sinu jaoks erinevad teenused – sulle sobivaima valikuks võta meiega ühendust.

KONSULTATSIOON

Vahel ongi kõik mida vajad keegi kellega arutada seni tehtut ja kuidas edasi liikuda. Võta meiega julgelt ühendust – esimene konsultatsioon on tasuta!

TEENUSE AUDIT

Hinda teenuse hetkeolukorda ühe kliendisegmendi perspektiivist ja tuvasta lüngad kasutajakogemuses. Audit loob teenusest erapooletu ja objektiivse pildi, mis on kindel vundament õnnestunud arenguhüppe alustamiseks.

Võta meiega ühendust

KOOLITUSED

Vahel on lihtsaim viis kuulata ja siis järgi proovida, mis see disainmõtlemine ja seonduvad tööriistad on koolitus-töötoa formaadis. Siin mõned koolitused, mida pakume aeg-ajalt avalikult ja saad meilt tellida:

  • Teenusedisaini ABC – protsess ja meetodid 
  • Ärimudel (Gassmanni teooria järgi) – mis see on ja kuidas seda analüüsida?
  • Ärimudel (Osterwalderi teooria järgi) – mis see on ja kuidas seda analüüsida?

ARENDUSPROJEKT

Disainmõtlemise metoodika on universaalne ja sobib uute lahenduste väljatöötamiseks.

Kui mõni nendest väljakutsetest kõnetab sind ja on hetkel aktuaalne, siis võta meiega ühendust – saame kokku, arutame ja leiame viisi kuidas edasi liikuda. Kuna iga situatsioon on unikaalne, siis pole võimalik täpselt ette öelda kui kaua arendusprojekt kesta võiks või millise eelarvega peaks arvestama, aga oleme valmis seda koos sinuga arutama.

  • tegutsev ettevõtja või organisatsioon soovib oma toote-teenuse tänast sihtrühma paremini tundma õppida, et sellele enamaid ja/või suurema väärtuspakkumisega lahendusi luua
  • äril läheb hästi, aga tahaks uusi sihtrühmi tundma õppida
  • alustavale ettevõtjale, kes plaanib oma esmase äriidee põhjal tooteid-teenuseid ja kogu ärimudelit arendada
  • MTÜ-le, külaseltsile, klubile kes soovib kogukonnateenuseid arendada
  • avaliku sektori teenusepakkujale, kes tahab oma piirkonnas avalikke teenuseid arendada või olemasolevaid tõhustada
  • FIE-le kes on hädas oma esimeste klientide leidmiselKui mõni nendest väljakutsetest kõnetab sind ja on hetkel aktuaalne, siis võta meiega ühendust – saame kokku, arutame ja leiame viisi kuidas edasi liikuda. Kuna iga situatsioon on unikaalne, siis pole võimalik täpselt ette öelda kui kaua arendusprojekt kesta võiks või millise eelarvega peaks arvestama, aga oleme valmis seda koos sinuga arutama.